به اطلاع می رساند کلاس مجازی با موضوع : آثار حکم ورشکستگی توسط آقای مهدی شایگان فر در روز جمعه مورخ 1401/11/21 در ساعت 21 برگزار میشود جهت ورود به کلاس از طریق لینک ذیل اقدام فرمائید.
panel.webinarplus.online/join/5p60a


به اطلاع می رساند کلاس مجازی با موضوع :بررسی مقررات مربوط به اجرای احکام کیفری توسط آقای حمید رضا اسکندری در تاریخ چهارشنبه مورخ 1401/11/19 در ساعت 21:30 برگزار میشود جهت ورود به کلاس از طریق لینک ذیل اقدام فرمائید.
panel.webinarplus.online/join/3rswy


کارآموز گرامی
به اطلاع می رساند کلاس مجازی با موضوع :تعیین خواسته و بهای آن توسط آقای دکتر سیاوش شجاع پوریان در تاریخ سه شنبه مورخ 1401/11/18 در ساعت 21 برگزار میشود جهت ورود به کلاس از طریق لینک ذیل اقدام فرمائید.
panel.webinarplus.online/join/dsom6

 


کارآموز گرامی
به اطلاع می رساند کلاس مجازی با موضوع :تعیین خواسته و بهای آن توسط آقای دکتر سیاوش شجاع پوریان در تاریخ سه شنبه مورخ 1401/11/11 در ساعت 21 برگزار میشود جهت ورود به کلاس از طریق لینک ذیل اقدام فرمائید.
panel.webinarplus.online/join/bb0td


کارآموز گرامی
به اطلاع می رساند کلاس مجازی با موضوع :تاثیرات متقابل آرای قطعی کیفری و حقوقی بر یکدیگر توسط آقای محمد صالح مویدی در تاریخ یکشنبه مورخ 1401/11/09 در ساعت 21 برگزار میشود جهت ورود به کلاس از طریق لینک ذیل اقدام فرمائید.
panel.webinarplus.online/join/aquon


کارآموز گرامی
به اطلاع می رساند کلاس مجازی وبینار با موضوع :قاعده تساوی در اجتماع اسباب توسط آقای محمد صالح مویدی در تاریخ یکشنبه مورخ 1401/11/02 در ساعت 18 برگزار میشود جهت ورود به کلاس از طریق لینک ذیل اقدام فرمائید.
panel.webinarplus.online/join/fcwfa

حضور کارآموزان الزامی می باشد


کارآموز گرامی
به اطلاع می رساند کلاس مجازی وبینار با موضوع :تحلیل جرایم مالی کارکنان دولت جلسه پنجم توسط آقای حمیدرضا اسکندری در تاریخ 1401/08/21 در ساعت 22 برگزار میشود جهت ورود به کلاس از طریق لینک ذیل اقدام فرمائید.
panel.webinarplus.online/join/c2sk7

حضور کارآموزان الزامی می باشد


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 


 
 

 

 


امروز مورخ یازدهم ابان ۱۴۰۰جلسه کمیسیون کارآموزی با دعوت از جناب آقای دکتر طاهری نسب ریاست محترم کانون وکلای استان خوزستان و

سایر اعضای محترم کمیسیون کارآموزی سرکارخانم دکتر فردین ریاست کمیسیون کارآموزی و جناب اقای صالحی دبیر محترم کمیسیون و اقایان دکتر هاشم زاده و دکتر محمد حسینی اعضای محترم‌کمیسیون و جناب شمس که به صورت انلاین
و مجازی حضور داشتند برگزار گردید و مسائل و مشکلات مربوط به امور کمیسیون و کاراموزان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و منجر به صدور برخی تصمیات و مصوبات کمسیون کاراموزی گردید.

————————————————————————————————————————————————————–
به منظور ارتقاء سطح مهارت نگارش وكلا و كارآموزان کمیسیون آموزش و كميسيون كارآموزي کانون وکلای دادگستری برگزار می‌کند:

كارگاه(آيين نگارش اداري حقوقي)
مدرس :
دکتر علي ياري(مدرس دانشكده ادبيات دانشگاه شهيد چمران اهواز)زمان: پنج شنبه١٤ شهريور ٩٨ -ساعت ١٢-٩مکان: سالن. آمفي تئاتر كانون وكلاي خوزستانشرکت برای كارآموزان الزامي و براي وكلا و قضات آزاد است
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگو شرکت کنید؟
نظری بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *