وکلا و کارآموزان محترم کانون وکلای دادگستری استان خوزستان، می‌توانند با سیستم عامل‌های مختلف وارد محیط رویداد مجازی آنلاین شوند. اپلیکیشن کلاس مجازی ادوبی کانکت (Adobe Connect) برای سیستم عامل های Windows ، Android ، IOS ارائه شده است و همچنین با مرورگرهای وب نیز میتوان در رویدادها شرکت کرد اما به جهت سادگی نصب و استفاده، پیشنهاد ما استفاده از اپلیکیشن ارائه شده توسط شرکت Adobe می‌باشد.
شما می‌توانید برای دانلود و نصب برنامه کلاس مجازی ادوبی کانکت (Adobe Connect) متناسب با سیستم عامل خود، از لینکهای زیر استفاده نمایید.

دانلود نسخه ویندوز
دانلود نسخه مکینتاش
دانلود نسخه Android (کافه بازار)
دانلود نسخه iOS (اپ استور)

پس از نصب برنامه باید لینک ورود به کلاس را وارد کنید. آدرس لینک کلاس: http://connect.khouzestanbar.org:8088/cnn
پس از وارد کردن آدرس کلاس، اطلاعات حساب کاربری شما در سامانه آموزش مجازی کانون وکلای دادگستری استان خوزستان که شامل نام کاربری و کلمه عبور اختصاصی شماست درخواست می‌شود. این اطلاعات نیز پس از ثبت نام در رویداد در اختیار شما قرار خواهد گرفت. همچنین در صورتیکه رویداد رایگان باشد، امکان حضور بصورت میهمان وجود خواهد داشت. در این صورت با انتخاب گزینه Guest و درج نام خانوادگی خود (ترجیحا بصورت لاتین) میتوانید وارد رویداد شوید.
توجه داشته باشید نام کاربری تمامی وکلا و کارآموزان کانون وکلای دادگستری استان خوزستان، کد ملی آنها [email protected] وکلمه عبور نیز کد ملی می‌باشد. مثال:
نام کاربری: [email protected]
کلمه عبور: 1741234567
بعد از ورود به کلاس باید صدا و تصویر مناسبی از محیط کلاس دریافت کنید. توجه داشته باشید در صورت اتصال به VPN یا سایر نرم‌افزار‌های مشابه، امکان اتصال به سرور وجود ندارد.
در صورت بروز مشکل می‌توانید با واحد انفورماتیک کانون تماس بگیرید.

طریق فارسی نویسی در نرم افزار ادوبی کانکت لطفا کلیک کنید ….

آموزش تصویری ادوبی کانکت لطفا کلیک کنید ….